• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
KANAL GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ
ATIK SU GİDERİ GÖRÜNTÜLEME
 Görüntüleme

EYÜPSULTAN-İST

EYÜP Tıkanıklık Açma EYÜP Tesisatçı Gider Açma

MutfakLavaboTuvaletKanalizasyon Pimaş Giderleri.

 

Teknisyen CEMİL
05359645534


EYÜP TESİSATÇI
: İstanbul Eyüp İlçesinde tıkalı veya sorunlu atıksu tesisatlarınızı kırmadan tesisata zarar vermeden günün her saatinde 7/24 servis hizmeti vererek robot ve kameralı sistemlerle uygun fiyata açıyor ve görüntülüyoruz.


EYÜP'TE TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA HİZMETİ

 Eyüp'te Tuvalet Açma

EYÜP TUVALET AÇMA: Ekiplerimiz eyüp'te sorun yaşanan bölgeye ulaştıktan sonra. İlgili kişi yada kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler. Güvenlik önlemini aldıktan sonra çalışmasına başlar. Tıkalı olan tuvalet giderini soruna uygun ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır. Bu işlem bir aksilik yaşanmadığı sürece 10 ila 30 dakika sürebilir. İş bitiminde de uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder.


EYÜP'TE LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA HİZMETİ

 Eyüp'te Lavabo Tıkanıklığı Açma


EYÜP LAVABO AÇMA: Ekibimiz sorun yaşanan bölgeye ulaştıktan sonra. İlgili kişi yada kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler. Güvenlik önlemini aldıktan sonra çalışmasına başlar. Tıkalı olan lavabo giderini soruna uygun ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır. Bu işlem 10 ila 30 dakika sürebilir. İş bitiminde uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder.


EYÜP'TE MUTFAK LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA HİZMETİ

 Eyüp'te Mutfak Tıkanıklığı Açma


EYÜP MUTFAK TIKANIKLIĞI: Mutfak lavabo giderleri zamanla yemek artıklarınız ve yağların donması sebebiyle daralıp tıkanır. Kullanım esnasında sağlığınızı tehdit eden lavabo açıcı ürünler bu soruna sadece kısa süreli ve tehlikeli bir çözümdür. Lavabo gideri açmak için kullanılan pompalar ise tıkanıklığa sebep olan nesneyi daha derine iterek sorunu büyütür. Konusunda uzman olan firmamız modern yöntemlerle tıkanmış mutfak lavabolarınız için size  7/24 güvenilir, hizmet garantisi sunmaktadır.


EYÜP PİMAŞ TIKANIKLIĞI AÇMA
Mutfak Lavabo Anakolon Pimaşları
 Pimaş Tıkanıklığı     Pimaş Boru Tıkanıklığı
EYÜP PİMAŞ AÇMA: Firmamız çözüm önerilerinizi de dikkate alarak tıkalı pimaş borularınızı Robot Cihaz teknolojisiyle pimaş borularınıza zarar vermeden temiz ve etkili bir şekilde açar, sonra Kamera ile görüntüleme yaparak boru içerisini dikkatlice gözlemler ve sizleri bilgilendirir. Çözüm odaklı çalıştığımızdan fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi için lütfen arayın.


EYÜP'TE KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA VE GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ
 Eyüp'te Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma 

EYÜP KANALİZASYON GİDERİ AÇMA: Tıkalı olan kanalizasyon hatları ve borularını hiç bir zarar vermeden robot makine ve cihazlarla açıyoruz. Açtıktan sonra kanalizasyon tesisat hattını bu iş için geliştirilmiş olan özel kameralarla görüntüleme yapıp tesisattaki sorunları gözlemleyerek nedenini noktasal olarak tespit ediyoruz.


EYÜP'TE KAYIP RÖGAR (logar) TESPİTİ
 Eyüp'te Kayıp Rögar Tespiti


EYÜP LOGAR BULMA: Binalarda kullanılan Lavabo, Mutfak, Wc, Balkon atıksu boruları zemin katta toplanarak bina dışındaki Rögar dediğimiz kapaklı kuyuya taşınır. Buradan'da merkezi kanalizasyon hattına gönderilir.

Bazen bu rögarların üzeri çeşitli sebeplerden veya unutularak kapanır ara sıra temizlenmesi gereken bu merkez bulunamadığı taktirde tıkanır ve kötü kokuya sebebiyet verir. Yeri belli olmayan rögarların her tarafı kazıp dağıtmadan bulunması mümkün değildir. Teknoloji ile bu sorunu tek noktadan gidermek artık çok kolay. 

Çalışma sistemi;
Tesisatın içine gönderilen verici (sonda) yüzeyden dedektör ile eşleştirilip tam noktasını tespit eder ve derinlik ölçüsü vererek bizi yeri belli olmayan rögarı hiç şaşmadan bulmamızı sağlar.
Tabi burada tecrübe ve deneyimi hafife almamak lazım!!EYÜP KANALİZASYON HATTI GİDER GÖRÜNTÜLEME
 Gider Görüntüleme

EYÜP Kanalizasyon GörüntülemeBoru hatlarının kontrolü veya sürekli sorun yaşanan yerlerin gözlemlenmesi işidir. İki yöntemi vardır; Birincisi el itmeli kameradır küçük çaplarda tek seferde yüz metreye kadar görüntü alıp hattı incelememizi sağlar. İkincisi; Robot kameralardır daha çok büyük çaplı hatlarda kullanılıp tek seferde yüz metre görüntüleme yapıp raporlama imkânı sunar. Profesyonel bir firma olarak bu hizmetleri vermekteyiz.

Boru çapları 300mm üzerinde olan giderlerde bu iş için geliştirilmiş robotlarla görüntüleme ve video kaydı yapıyoruz

GÖRÜNTÜLEME İŞLEMİNE NEDEN İHTİYAÇ DUYULUR?

1- Atık su borularında sık sık tıkanıklık yaşanması.
2- Tıkanıklığa sebep olan cismi belirliyebilmek.
3- Pimaş gider borularında meyil tespiti.
4- Gider borularının logar ile bağlantısı.
5- Gider borularıngaki sızıntılar.
6- Yıkama yapılan hatlarda önce-sonra tespiti.

Görüntüleme yapılacak hatların çapı ve uzunluğu önemli değildir. Bilgi için lütfen arayın.
EYÜP'TE SIHHİ TESİSAT TAMİRİ VE TADİLATI
EYÜP TESİSATÇI
 Eyüp'te Tesisat Tamiri


EYÜP SU TESİSATÇISI: Sıhhi tesisat ile ilgili her konuda uzman olan firmamız, teknik personel ve son teknoloji ekipmanlarıyla günün her saati 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

EYÜP'TE PROFESYONEL TESİSAT HİZMETLERİ

Sıhhi Tesisat, Temiz Su Tesisatı, Atık Su Tesisatı, Soğuk Su Tesisatı, Sıcak Su Tesisatı, Boyler Tesisatı, Kalorifer Tesisatı, Merkezi Kalorifer Tesisatı, Kazan Tesisatı, Buhar Tesisatı, Hava Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Sanayi Tesisat, Hidrofor Tesisatı, Su Deposu Kurulum vb..


KREDİ KARTI İLE ÖDEME SEÇENEĞİ


Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği


Yorumlar - Yorum Yaz
TIKANIKLIK AÇMA HİZMETLERİ
LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA
 Lavabo Tıkanıklık Açma
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret89066