• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
KANAL GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ
ATIK SU GİDERİ GÖRÜNTÜLEME
 Görüntüleme

BAĞCILAR-İST

BAĞCILAR TIKANIKLIK AÇMA 

Mutfak, Banyo, Lavabo, Tuvalet, Kanalizasyon, Pimaş Giderleri.


Teknisyen CEMİL

05359645534

BAĞCILAR TESİSATÇI: İstanbul Bağcılar İlçesinde tıkalı veya sorunlu atık su giderleri Pimaş Boru, Koruge, Boru, Büz Boru Tesisatlarını kırmadan zarar vermeden günün her saatinde 7/24 servis hizmeti vererek, Robot ve Kameralı sistemlerle açıyoruz. İhtiyaç halinde hat tespit dedektörü ile araştırıp noktasal tespit yaparak en az hasarla çözüm önerileri sunuyoruz.

BAĞCILAR'DA TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA HİZMETİ
ALATURKA VE KLOZET

 Bağcılar'da Tuvalet Açma

BAĞCILAR TUVALET AÇMA: Tesisat Tecrübeli ve Deneyimli Ekiplerimiz sorun yaşanan bölgeye ulaştıktan sonra. İlgili kişi yada kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler. Güvenlik önlemini aldıktan sonra çalışmasına başlar. Tıkalı olan tuvalet giderini soruna uygun ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır. Bu işlem 10 ila 30 dakika sürebilir. İş bitiminde uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder.


BAĞCILAR'DA LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA HİZMETİ
BANYO LAVABOSU-MUTFAK LAVABOSU-SANAYİ ÜRETİM LAVABOSU

 Bağcılar'da Lavabo Tıkanıklığı Açma


BAĞCILAR LAVABO AÇMA: Ekibimiz sorun yaşanan bölgeye ulaştıktan sonra. İlgili kişi yada kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler. Güvenlik önlemini aldıktan sonra çalışmasına başlar. Tıkalı olan lavabo giderini soruna uygun ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır. Bu işlem 10 ila 30 dakika sürebilir. İş bitiminde uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder.


BAĞCILAR'DA MUTFAK LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA HİZMETİ
EVYE GİDERİ-BULAŞIK MAKİNASI GİDERİ

 Bağcılar'da Mutfak Tıkanıklığı Açma


BAĞCILAR MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA: Mutfak lavabo giderleri zamanla yemek artıklarınız ve yağların donması sebebiyle daralıp tıkanır. Kullanım esnasında sağlığınızı tehdit eden lavabo açıcı ürünler bu soruna sadece kısa süreli ve tehlikeli bir çözümdür. Lavabo gideri açmak için kullanılan pompalar ise tıkanıklığa sebep olan nesneyi daha derine iterek sorunu büyütür. Konusunda uzman olan firmamız modern yöntemlerle tıkanmış mutfak lavabolarınız için size  7/24 güvenilir, hizmet garantisi sunmaktadır.


BAĞCILAR PİMAŞ TIKANIKLIĞI AÇMA
Mutfak Lavabo Anakolon Pimaşları
 Pimaş Tıkanıklığı     Pimaş Boru Tıkanıklığı
BAĞCILAR PİMAŞ AÇMA: Firmamız çözüm önerilerinizi de dikkate alarak tıkalı pimaş borularınızı Robot Cihaz teknolojisiyle pimaş borularınıza zarar vermeden temiz ve etkili bir şekilde açar, sonra Kamera ile görüntüleme yaparak boru içerisini dikkatlice gözlemler ve sizleri bilgilendirir. Çözüm odaklı çalıştığımızdan fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi için lütfen arayın.

BAĞCILAR'DA DUŞ TEKNESİ TIKANIKLIĞI AÇMA
KÜVET VE BİDE GİDERLERİ

Bağcılarda Küvet ve Duş Gideri Açma

Bağcılar'da Banyo Gideri Küvet ve Duş Teknesi Açma; Eski gömme küvet ve yeni flat duş teknelerinde tıkanıklık problemi yaşandığı zaman altındaki troblemi (sifonu) söküp temizlemek gerekir. Ancak gömme küvet ve duş tekne tiplerinde trobleme ulaşmak için ürünler ve üzerindeki kabin, aksesuarlar sökülmesi gerekir oldukça külfetli olan bu işi biz firma olarak hiç bir yere dokunmadan troblemin içindeki kıl, saç, yün gibi malzemeleri endüstriyel makineler ile çekip alıyoruz.


BAĞCILAR'DA KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA VE GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ
TESİSAT GÖRÜNTÜLEME-PİMAŞ BORU GÖRÜNTÜLEME-TIKANIKLIK GÖRÜNTÜLEME
 Bağcılar'da Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma 

BAĞCILAR KANALİZASYON GİDERİ AÇMA: Tıkalı olan kanalizasyon hatları ve borularını hiç bir zarar vermeden robot makine ve cihazlarla açıyoruz. Açtıktan sonra kanalizasyon tesisat hattını bu iş için geliştirilmiş olan özel kameralarla görüntüleme yapıp tesisattaki sorunları gözlemleyerek nedenini noktasal olarak tespit ediyoruz.


BAĞCILAR'DA KAYIP RÖGAR (logar) TESPİTİ
BİLİNMEYEN LOGAR YERİ VE HAT TESPİTİ
 Bağcılar'da Kayıp Rögar Tespiti


BAĞCILAR LOGAR BULMA: Binalarda kullanılan Lavabo, Mutfak, Wc, Balkon atıksu boruları zemin katta toplanarak bina dışındaki Rögar dediğimiz kapaklı kuyuya taşınır. Buradan'da merkezi kanalizasyon hattına gönderilir.

Bazen bu rögarların üzeri çeşitli sebeplerden veya unutularak kapanır ara sıra temizlenmesi gereken bu merkez bulunamadığı taktirde tıkanır ve kötü kokuya sebebiyet verir. Yeri belli olmayan rögarların her tarafı kazıp dağıtmadan bulunması mümkün değildir. Teknoloji ile bu sorunu tek noktadan gidermek artık çok kolay. 

Çalışma sistemi;
Tesisatın içine gönderilen verici (sonda) yüzeyden dedektör ile eşleştirilip tam noktasını tespit eder ve derinlik ölçüsü vererek bizi yeri belli olmayan rögarı hiç şaşmadan bulmamızı sağlar.
Tabi burada tecrübe ve deneyimi hafife almamak lazım!!


BAĞCILAR'DA SIHHİ TESİSAT TAMİRİ VE TADİLATI
BAĞCILAR TESİSATÇI
KIRMADAN NOKTASAL KAÇAK TESPİTİ
 Bağcılar'da Tesisat Tamiri


BAĞCILAR SU TESİSATÇISI: Sıhhi tesisat ile ilgili her konuda uzman olan firmamız, teknik personel ve son teknoloji ekipmanlarıyla günün her saati 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

BAĞCILAR'DA PROFESYONEL TESİSAT HİZMETLERİ

Sıhhi Tesisat, Temiz Su Tesisatı, Atık Su Tesisatı, Soğuk Su Tesisatı, Sıcak Su Tesisatı, Boyler Tesisatı, Kalorifer Tesisatı, Merkezi Kalorifer Tesisatı, Kazan Tesisatı, Buhar Tesisatı, Hava Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Sanayi Tesisat, Hidrofor Tesisatı, Su Deposu Kurulum vb..


KREDİ KARTI İLE ÖDEME SEÇENEĞİ

Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği


Yorumlar - Yorum Yaz
TIKANIKLIK AÇMA HİZMETLERİ
LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA
 Lavabo Tıkanıklık Açma
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret89067